Jak działa opieka nad WordPress?

Opieka nad WordPress – jak to działa?

Naszą współpracę rozpoczynamy od ustalenia wymagań klienta. Chcemy, aby nasza współpraca była klarowana i przyjemna dla obu stron. Klient określa nam czego od nas oczekuje. Po ustaleniu oczekiwań klienta przystępujemy do analizy strony. Klient udostępnia nam dane do logowania się do WordPress, a my wtedy przeanalizujemy wszystkie składniki Twojego WordPressa (szablon, pluginy i inne elementy) i przedstawimy wyczerpującą informację co i jak należałoby poprawić na stronie.

Podpisujemy umowę, w której jasno jest określone co, jak i kiedy mamy robić, za co odpowiadamy a za co nie oraz inne ustalone wcześniej elementy naszej współpracy. Po uzgodnieniu wszystkich elementów współpracy zakładamy dla Państwa konto w naszym systemie CRM / HelpDesk, przez który następuje komunikacja z klientem.

W następnym etapie prosimy klienta o przydzielenie nam dostępu FTP do foldera, w którym jest WordPress. Dlaczego? Czasami bywa tak, że nowa aktualizacja plugina, WP czy szablonu powoduje konflikt i zawiesza stronę. Poprzez FTP możemy wyłączyć wadliwy element.

Na stronie klienta (po wcześniejszym uzgodnieniu i na okres naszej współpracy) instalujemy za darmo nasze pluginy premium:

I rozpoczynamy naszą prace – w zakresie wcześniej ustalonym z klientem. Każdy zakończony miesiąc naszej współpracy kończymy wyczerpującym raportem opisującym naszą pracę.

Close Menu