Odwirusowanie WordPress

Opis

Jeżeli uważają Państwo, że WordPress jest zawirusowany lub w dziwny sposób strona przekierowywana jest na inne lokalizacje zapraszamy do skorzystania z naszej oferty odwirusowania WordPress.

Jak działa odwirusowanie WordPress?

Stronę skanujemy za pomocą aplikacji Virusdie. Jest to potężne narzędzie do skanowania i usuwania złośliwego oprogramowania ze strony opartej na platformie WordPress. Dzięki temu narzędziu możemy szybko i skutecznie oczyścić naszą witrynę i przywrócić jej pełną funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Virusdie oferuje intuicyjny interfejs użytkownika, który umożliwia nam przeprowadzenie pełnego skanowania naszej strony w poszukiwaniu wszelkiego rodzaju wirusów, trojanów czy innych szkodliwych kodów.

2

Backup strony

Przed czyszczeniem strony staramy się zrobić jej backup. Czasem zdarza się, że nie wszystkie pliki są zarażone, a aplikacja może potraktować zdrowe pliki jako zarażone.

3

Czyszczenie strony

Po zakończonym backupie strony dokonujemy czyszczenia strony. Stronę czyścimy na trzy sposoby: poprzez Virusdie, przegląd i ręczne usuwanie zarażonych plików (poprzez ftp), skanowanie strony drugim narzędziem.

4

Zabezpieczenie strony

Jeżeli strona jest już wolna od wirusów, staramy się zabezpieczyć stronę ogólnie dostępnymi darmowymi rozwiązaniami.

Zapytaj o usługę / produkt

Zapytaj o produkt / usługę

Najnowsze portfolio

NASZE CAŁE PORTFOLIOOPINIE O NAS

Odwirusowanie WordPress

Jeżeli uważają Państwo, że WordPress jest zawirusowany lub w dziwny sposób strona przekierowywana jest na inne lokalizacje zapraszamy do skorzystania z naszej oferty odwirusowania WordPress.

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping